Zboží

Hydratační zklidňující krém Dolce 

50ml

CREAM SOOTHING 

MOISTURIZING

Hydratační zklidňující krém Dolce                                                           1 300,00 Kč

50ml

CREAM SOOTHING MOISTURIZING

        Hydratační a ochranný krém na obličej, krk a dekolt k rychlému zklidnění citlivé, jemné a reaktivní pleti. Zvyšuje odolnost proti vnějším vlivům a zmírňuje zarudnutí.

 

Intenzivní výživující krém Vita                                                                 1 300,00 Kč

50 ml

CREAM SUPERNOURISHING

        Vysoce výživný krém na obličej a krk pro suchou a devitalizovanou pleť. Kombinací biotech-kolagenu a pleti identických lipidů dochází ke zpevnění kolagenových vláken, vyživení a elasticitě. Olej ze sladkých mandlí pleť zjemní, podpoří její vitalitu a odstraní drobné vrásky.

 

Kyselý krém na regulaci pH Pure                                                             1 300,00 Kč

50 ml

ACID CREAM pH BALANCING

        Krém na obličej a krk pro smíšené a mastné typy pleti se sklony k akné. Tavolník a extrakt grapefruitu pomáhá obnovit rovnováhu pH, hydrataci pleti a šíření bakterií. GSE a polymer s matujícím efektem minimalizuje nedokonalosti pleti spojené s nadměrnou tvorbou mazu.

 

Exfoliační enzymatická maska                                                                      900,00 Kč

100 ml 

GENTLE DAILY RITUAL EXFOLIATING MASK

        Krémová enzymatická exfoliační maska s jemnou texturou, extrakty z papáji a ananasu odstraňují odumřelé buňky a dodávají pleti hebkost a jasný vzhled. Pro všechny typy pleti i ty nejcitlivější.

 

Gentle                                                                                                              900,00 Kč

        Náplasťová maska posilující vitalitu a vlhkost pro uklidňující a osvěžující účinky. Perfektní řešení pro uvolněný a jasný vzhled za pouhých pár minut.

 

Hydratační krém Aqua                                                                               1 300,00 Kč

50 ml

CREAM MOISTURIZING

        Hydratační krém na obličej a krk pro mladé, suché, normální a smíšené typy pleti, stimuluje schopnost pokožky vyrovnat správnou hladinu hydratace. Zajišťuje pleti svěžest, komfort a vitalitu.

 

Čistící mléko                                                                                                   690,00 Kč

200 ml

DELICATE DAILY RITUAL MILK-CREAM CLEANSING

        Krémové čistící energetizující mléko obohacené o vitamíny jemně odstraňuje všechny nečistoty a make-up. Extrakt z kustovnice čínské a aloe dodává pleti energii a projasnění. Vhodné pro zralou, povadlou a unavenou pleť.

 

Tonikum na citlivou pleť                                                                               690,00 Kč

200 ml 

DELICATE DAILY RITUAL LOTION REFRESHING

        Tonikum na citlivou pleť dočišťuje a obnovuje hydrolipidický film pleti, osvěžuje, hydratuje a zklidňuje. Pro všechny citlivé typy pleti, zejména pro pleti se sklonem k zarudnutí.

 

Peptidové perly intenzivní duo sérum                                                       2 300,00 Kč

30x 0,3 g (perličky) 

PEPTIDE PEARLS INTENSIVE SERUM DUO

        Revoluční spolupůsobení dvou aktivních peptidů uzavřených ve vzácných perličkách v jedné dávce s bohatou a hedvábnou strukturou. Výkonná kombinace dvou Booster – sér koncentrátů, jejichž cílem je snížit viditelnost výrazových linií a zlepšit kontury obličeje a krku. Vaše pleť se přemění a získává pružnost a pevnost. Postupem času budou kontury obličeje více definované jako by byl přepracován.

 

Vyplňující sérum s kyselinou hyaluronovou                                            1 900,00 Kč

30 ml

FILLER SERUM HYALURONIC ACID

        Vysoce koncentrované sérum s okamžitým vyplňujícím účinkem, které vyhlazuje pleť a dodává ji pružnost. Působí na mimické vrásky, odstraňuje známky stárnutí a pleť zanechává vypnutou a hebkou.Vysoce koncentrované sérum s okamžitým vyplňujícím účinkem, které vyhlazuje pleť a dodává ji pružnost. Působí na mimické vrásky, odstraňuje známky stárnutí a pleť zanechává vypnutou a hebkou.

 

Hydratační liftingový krém                                                                        1 700,00 Kč

50 ml

MOISTURIZING CREAM LIFTING EFFECT

        Jemný hydratační krém, obohacený aktivními látkami z Antarktidy, působí přímo na kontury obličeje, dodává pleti elasticitu, zlepšuje tón pleti a vyhlazuje vrásky. Ideální pro suchou pleť s jasnými známkami stárnutí.

 

Liftingový a vyplňující krém okolo očí a rtů                                            1 800,00 Kč

30 ml

EYE / LIP CREAM FILLING LIFTING

        Jemná liftingová emulze speciálně pro oblasti kolem očí a rtů. Vyhlazuje jemné vrásky a zlepšuje elasticitu očních víček, rozzáří pohled i úsměv.

 

Posilující sérum POWER C                                                                       1 400,00 Kč

50 ml

BOOSTER SERUM POWER C

        Síla vysoké koncentrace vitamínu C obsažené v séru s posílenou texturou, která rozjasňuje, obnovuje a revitalizuje pleť. Opravdový spouštěč zářivosti a mládí, který při používání udržuje přirozenou pružnost a kompaktnost pleti. Zdroj vitamínu C a E a AGL dipeptidu.

 

Exfoliační čistící gel PHA-AHA                                                                 1 050,00 Kč

200 ml

Exfoliační čistící gel PHA-AHA

Hloubkově čistící gel s jemným peelingovým účinkem, odstraňuje všechny nečistoty a makeup. Obsahuje PHA-AHA, hydratační látky a změkčovadla, usnadňující přirozený proces obnovy a následně aplikované produkty pleť lépe absorbuje. Zanechává pleť jemnější a projasněnou.

 

Regenerační zesvětlující tonikum PHA-AHA                                          1 050,00 Kč

200 ml

Regenerační zesvětlující tonikum PHA-AHA

Osvěžující tonikum s jemným exfoliačním efektem pleť dočišťuje, obnovuje rovnováhu pleti a má zklidňující účinky. PHA-AHA, extrakt z citrónu, lilie, vilínu.

 

Regenerační sérum 15 % PHA-AHA                                                        1 400,00 Kč

200 ml

Regenerační sérum 15 % PHA-AHA

Koncentrované sérum s postupným hydratačním a exfoliačním účinkem je ideální pro nejcitlivější a problematické typy pleti. Vyhlazuje jemné vrásky a bojuje proti vzniku nových. Optimalizuje buněčnou obnovu, hydrataci a tón pleti. Pro dosažení požadovaných výsledků je nezbytné pleť předem vyčistit. PHA-AHA, zklidňující látka.

 

 

 

 

Platnost a účinnost ceníku je od 1. ledna 2020