Bioline Jatò = Clara Macchiella Corradini

30.05.2022 21:34

Neděle podvečer 22. května 2022 celá natěšená dorážím do Itálie. Trento. Hlavní město nejseverněji položené italské provincie Tridentsko – Horní Adiže ležící v nadmořské výšce 194 metrů. Druhý den ráno to celé začne…

   

Trento je také škola pro kosmetičky. Trento je také Clara Macchiella Corradini. A Clara to je Bioline. V Trentu se před více než 40 lety začal psát příběh Bioline Jatò. Příběh kvalitní italské kosmetiky známé ve více než 40ti zemích světa. Příběh, který píše Clara, zakladatelka Bioline Jatò, rodinné a mezinárodní obchodní značky, která po celém světě šíří vizi spojující krásu a přírodu. Je to příběh neustálého výzkumu, inovací a špičkových řešení, jejichž cílem je vylepšit nejzásadnější nedokonalosti a problémy pokožky obličeje i těla.

V pondělí se zde odehrál i můj příběh. Pro většinu nezajímavý, pro mě však vysněný. Příběh setkání s dámou Clarou a jejími syny Tommasem a Jacopem, tedy úžasnými lidmi spolu s dalšími kolegyněmi z České republiky.

             

   

Age Beauty Secret. Tajemství krásy věku. Ošetření proti stárnutí s prestižní masáží. Jak toto ošetření aplikovat mě učila skvělá a srdečná školitelka Georgina.

                    

Bedlivě jsem sledovala její umění, abych vám, mým zákaznicím, mohla předat i tu přirozenou italskou energii a vřelost všech, kteří se nám věnovali nejen na školení, ale i ve volných chvílích.

Po úspěšném absolvování školení jsem si odvezla tento pro mě velmi cenný diplom.

Společně s dalšími kolegyněmi.

Linie Age Beauty Secret je klíčem k mladistvému vzhledu. Díky maximální inovaci MOZAIKOVÉ TECHNOLOGIE probouzí v pleti její genetický kód vitality. Sjednocuje pleť, vyhlazuje vrásky dodáním objemu a chrání pleť před poškozením v důsledku působení času. Vhodná pro zralou pleť.

Víte, že pokožka od 35. roku života prochází progresivní změnou struktury i funkce: stále pomaleji se obnovuje, není schopna zadržovat vodu, dochází k redukci kožního mazu a kolagenu. Výsledkem je suchá, méně elastická pokožka s výraznějšími vráskami. Kožní změny způsobené stárnutím se nevyskytují náhle, ale následují jedna za druhou s poškozením, které se překrývá na sobě. Je proto klíčové proces zpomalit nebo čelit jeho časným následkům, působit cíleně, s použitím specifických přípravků a aktivních látek, s ohledem na věk a potřeby pleti.

Linie Age Beauty Secret je zaměřená na známky stárnutí a formulovaná tak, aby snižovala viditelnost vrásek a ochablou pokožku. Čisté molekuly, extrahované z rostlinných kmenových buněk pomocí udržitelných biotechnologických procesů, jsou lemovány super potravinami – složkami přírodního původu bohatými na živiny – a hi-tech aktivními složkami. Tato drahocenná synergie podporuje správnou funkci pokožky, chrání ji před poškozením způsobeným vnějšími vlivy a tím zajišťuje její pohodu a mládí.

 

Těším se na vás u mě v salonu

Vaše Lenka