Jak na péči o pleť

14.10.2018 20:37
Určitě se shodneme, že každá žena si přeje, aby její pleť byla zdravá, krásná, plná energie. Mít pokožku hrubou, plnou ucpaných pórů, v našedlém odstínu, unavenou a bez energie – to přeci žádná z nás nechce!
Bez pravidelné kosmetické péče to tak ale dopadá. Buňky se v pokožce obnovují od vnitřních vrstev, takže na povrchu stále zůstává vrstva zrohovatělých a odumřelých buněk. Proto má nepěstěná pokožka šedý nádech a spoustu ucpaných pórů. Je důležité pravidelně pleť čistit, ideálně 1x za měsíc.
 
Vyčistit póry, odstranit povrchovou vrstvu kůže plné odumřelých buněk, vyživit spodní vrstvu a tím pleť oživit a rozjasnit, k čemuž slouží ultrazvuková špachtle. 
Ano, můžete o pleť pečovat i doma. Mohu Vám k tomu nabídnout vhodné přípravky. Avšak která z nás by si v naší uspěchané době nechtěla užít chvilku klidu a nechat se rozmazlovat a hýčkat při profesionálním kosmetickém ošetření. Ošetřím Vás kosmetikou značky Bioline při kompletním kosmetickém ošetření.
Proces obnovy pokožky probíhá stále, čili i vrstva odumřelých buněk na povrchu pokožky téměř nemizí. Pomocí peelingu, exfoliační masky, ultrazvukové špachtle a masáží Vaší pleť očistím, doplním živiny a vitamíny a zase oživím. Pravidelná profesionální péče v odstupu 4 – 5 týdnů Vaší pokožce jen prospěje. Aktivní látky přípravků pro domácí péči se tak lépe dostanou i do spodních vrstev a pokožka bude svěžejší a Vy tak i krásnější, veselejší a spokojenější.Určitě se shodneme, že každá žena si přeje, aby její pleť byla zdravá, krásná, plná energie. Mít pokožku hrubou, plnou ucpaných pórů, v našedlém odstínu, unavenou a bez energie – to přeci žádná z nás nechce! 
Bez pravidelné péče to tak ale dopadá. Buňky se v pokožce obnovují od vnitřních vrstev, takže na povrchu stále zůstává vrstva zrohovatělých a odumřelých. Proto má nepěstěná pokožka šedý nádech a spoustu ucpaných pórů. Je důležité pravidelně pleť čistit. Vyčistit póry, odstranit povrchovou vrstvu odumřelé kůže, vyživit spodní vrstvu a tím pleť oživit a rozjasnit. 
Ano, můžete si o pleť pečovat i doma. Mohu Vám k tomu nabídnout vhodné přípravky. Avšak která z nás by si v naší uspěchané době nechtěla užít chvilku klidu a nechat se rozmazlovat a hýčkat při profesionálním kosmetickém ošetření.
Proces obnovy pokožky probíhá stále, čili i vrstva odumřelých buněk na povrchu pokožky téměř nemizí. Pomocí peelingu, exfoliační masky, ultrazvukové špachtle a masáží Vaší pleť očistím, doplním živiny a vitamíny a zase oživím. Pravidelná profesionální péče v odstupu 4 – 5 týdnů Vaší pokožce jen prospěje. Aktivní látky přípravků pro domácí péči se tak lépe dostanou i do spodních vrstev a pokožka bude svěžejší a Vy tak i krásnější, veselejší a spokojenější.