Když zima není zimou

02.02.2020 20:04

I když současné teploty naznačují spíše příchod jara nežli tuhou zimu, přesto je pro naši pleť nesnadné udržet si pružnost a svěžest.

Pojďme dopřát pleti úlevu a ochranu před nepříznivým počasím péčí kosmetiky Bioline. Tato kosmetika nabízí řadu VITA+, která je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro suchou, opotřebovanou, ochablou, se známkami stárnutí. VITA+ poskytuje pleti okamžitou výživu a zároveň i dlouhodobou ochranu, podporuje pružnost, a přitom i pevnost tkání. Díky aktivním látkám, tedy pleti identickým lipidům, ceramidům a mastným kyselinám chrání kolagenovou strukturu a posiluje ochrannou bariéru obnovou hydrolipidového filmu. Účinné látky působí přímo na strukturu pleti a optimalizují tak její funkci. Užitím řady VITA+ dochází ke zvýšení výživy a vitalitu počasím unavené pokožky.

Neváhejte a objednejte se na příjemné kosmetické ošetření, kontakt najdete na stránkách https://www.lenka-plechata.net/. Můžete být bez obav, neboť přípravky společnosti Bioline neobsahují parabeny, umělá barviva ani minerální oleje.