Krém pro výživu a hydrataci

26.04.2020 20:46

Nezbytným produktem pro dokonalou domácí péči o pleť je krém. Obsahuje vše, co vaše pleť aktuálně potřebuje. Dodá jí hydrataci a výživu, vitamíny, minerály i stopové prvky podporující vitalitu a optimální metabolismus kožních buněk. Krémy pleť omlazují i chrání před škodlivými vlivy zevního prostředí.

Krém aplikujte 2x denně na dokonale vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně jej vmasírujte. Před nanesením krému je vhodné nanést i sérum pro intenzivnější účinek.

Nezapomeňte, že výběr krému se neřídí pouze věkem. Stav a potřeby pleti se mění i podle našich tělesných biorytmů, podle aktuálního ročního období a může je ovlivnit mnoho dalších faktorů – například stres, stav výživy a pestrost stravy, pitný režim, pracovní prostředí a podmínky. Výběrem vhodného krému problémy vzniklé s nepříznivými podmínkami můžeme rychle napravit a zabránit tak větším škodám i předčasným známkám stárnutí pleti

Moje TIPY na krém

PURA+ KYSELÝ KRÉM NA VYROVNÁNÍ PH je krém s normalizujícím SOS složením. Pomáhá obnovit správné pH a optimální hladinu hydratace díky extraktu GSE (extrakt z grepových jadérek), jojobovému a avokádovému oleji, vitamínu E a extraktům z ananasu, růžového grepu, vrby, fialky a tavolníku. Je skvělý v případě problematické pleti v období periody, kdy dochází díky hormonálním změnám k výkyvům pH pleti. Ocení ho i ti, kteří mají rovnováhu pleti narušenou častým nošením roušky. Vlhko a teplo narušuje kožní mikrobiom a zvyšuje riziko vzniku problémů. Krém obsahuje i matující složky, takže je dokonalým podkladem pod makeup.

AQUA+ HYDRATAČNÍ KRÉM je lehoučký krém, který zahalí pleť a pomáhá udržovat správnou úroveň hydratace díky 3D kyselině hyaluronové, nízkomolekulární kyselině hyaluronové, rýžovému mléku, jojobovému oleji, pantenolu, vitamínu E, betainu. Systém mikro sítě umožňuje postupné uvolňování hydratačních látek, proto bude vaše pleť hydratovaná po celý den.

VITA+ SUPER VÝŽIVNÝ KRÉM je doslova balzám, který vyrovnává hladinu lipidů v pleti, aby ji chránil a vyživoval. Dodává pleti kompaktnost a vitalitu, pomáhá redukovat drobné vrásky. To vše díky biotechnologickému kolagenu, pleti identickým lipidům, oleji ze sladkých mandlí, pantenolu, bambuckému máslu, oleji z pšeničných klíčků, olivovému oleji, vitamínu E, NMF i alantoinu. Vyživuje, minimalizuje vrásky, regeneruje pleť.

DOLCE+ ZKLIDŇUJÍCÍ HYDRATAČNÍ KRÉM je svěží rychle se vstřebávající krém slastně vonící po borůvkách. Je vhodný pro jemnou a citlivou pleť i pleť s rozšířenými žilkami. Má zklidňující a hydratační účinky, zlepšuje odolnost pleti vůči vnějším vlivům pomocí aloe vera a extraktu z borůvek, vitamínu E, bambuckému máslu nebo oleji ze sladkých mandlí.

Výběr krému nemusí být úplně jednoduchou záležitostí. Mnohdy sami neumíme dobře odhadnout, který krém je vhodný pro náš současný stav pleti. Proto se na mně neváhejte obrátit. Váš stav pleti společně prokonzultujeme a určitě najdeme ten nejvhodnější krém pro vás a vaši pleť, aby zůstala dlouho krásná a zdravá.

Krásný den vám přeje vaše Lenka