Malá velká změna!

12.03.2017 20:10

Milé zákaznice.

Od 1. května vás velmi ráda přivítám na novém místě ve II. patře nové polikliniky na zdravotním středisku vedle lékárny (Sadová 628).

S touto změnou pro Vás zároveň připravuji novinku v podobě wellnes procedury pro Vaše chodidla a nárty. Vaše chodidla o vás totiž vědí všechno! Že vás bolí hlava, máte zaděláno na zánět ledvin či problémy se srdcem. Obrazy všech našich orgánů, žláz a ostatních částí těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se totiž promítají právě na plosku nohy. A jejich prostřednictvím se můžete taky vyléčit. Pomocí této procedury bude ploska nohy stimulována a jednotlivé orgány tak velmi příjemně ovlivněny. 

Celkově se jedná o velmi příjemnou proceduru, kterou lze samozřejmě zkombinovat i s pedikúrou.

Avšak je dobré si uvědomit, že bosá chůze venku je nejlepší reflexní terapií pro Vaše chodidla respektive pro Vaše tělo. Choďte či běhejte bosá, kdykoli k tomu máte příležitost – rychlejšími, kratšími kroky spíše než dlouhými. Vybírejte si různorodé, členité prostředí; choďte po trávě, po kamíncích, po písku, skákejte z kamene na kámen, broďte se potokem. Na betonové cestičky na koupališti se raději obujte. Stimulace chodidel ve vás probudí příliv energie a aktivuje vaše vlastní, přirozené léčebné síly.

Velmi se na Vás těším a doufám, že budete i nadále spokojené s mými službami.

A ještě malá poznámka. Každá procedura i případně masáž musí být prováděna s ohledem na aktuální zdravotní stav a může být nevhodná pro osoby závažně a akutně nemocné a s onemocněním kůže a tkání v oblasti plosek a nohou jako jsou křečové žíly, záněty či plísňová onemocnění.

Zároveň po této masáži se vyvarujte fyzické námahy, nutností je dostatečný přísun tekutin.

 

A ještě zajímavost, co kde na nohách najdete.

bříška prstů – souvisejí s čelními dutinami

paty – zde najdete místa příslušející pohlavním orgánům

nožní klenby – uprostřed je zóna ledvin

ukazováček levé nohy – je propojen s mozkem

klouby obou palců – souvisejí se srdcem

nárty – zde můžete objevit místo, které odpovídá prsům