Ošetření obličeje

15.09.2015 12:55

Frakční radiofrekvence je lifting bez anestezie - nahrazuje ošetření botoxem. Metoda, při níž se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k redukcei tukové tkáně v obličeji - zejména redukce podbradku!

 
Pomocí frakčního radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry, která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, napínají se kolagenová vlákna. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti, zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.
 
Frakční radiofrekvence představuje jednu z nejvýznamnějších kosmetických inovací. Z metod vzniklých v posledních letech má před sebou největší budoucnost. Je to první neinvazivní technika, která okamžitě vypíná pleť, a to s trvanlivým účinkem. Jedná se o typ energie přenášené elektromagnetickými vlnami.
 
Okamžitým efektem aplikované frakční radiofrekvence je více či méně rychlé smršťování kolagenu. Cílem ošetření je postupně dosáhnout obnovení struktury hloubkového kolagenu a vytvoření nových vláken. Díky těmto novým vláknům získají tkáně opět pružnost a podpoří se homeostáza.
Pokožka bude jemnější, viditelně bez vrásek a ochablosti.
 
Přináší vynikající výsledky již od prvního sezení. Obličej i dekolt znovu získají výraz, jas a mladistvý vzhled.
 
 
Frakční radiofrekvencí lze ošetřovat všechny typy pleti jakékoli barvy. Lze ji aplikovat na obličej, krk a dekolt.
 
Počet sezení je různý a bude záležet na stavu pokožky/pleti každého zákazníka a jeho náročnosti. Za potřebných však bývá považováno 4 - 6 sezení. Frekvence sezení je zhruba 1x týdně.
 
PRŮBĚH OŠETŘENÍ OBLIČEJE:
odlíčení, tonizace pokožky
frakční radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice, kterou je umožněn přenos RF energie do kůže
doporučená doba ošetření je 15 - 30 minut
aplikace kolagenu a kyseliny hyaluronové
 
KONTARINDIKACE:
těhotenství a kojení
závažná srdeční onemocnění
rakovina
nedávno aplikované kolagenové implantáty
osoby s kovovou protézou
uživatelé srdečního stimulátoru