Ošetření tělových partií

15.09.2015 12:52
Ošetření tělových partií frakční radiofrekvencí je stejný lifting bez anestezie jako u ošetření obličeje čili metoda, při níž se využívá radiových vln k liftingu kůže.
 
Frakční radiofrekvenci lze aplikovat speciální hlavicí také na tělové partie a zde velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě...). Výborné výsledky jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, kde došlo k rychlému úbytku váhy, apod.
 
VÝSLEDKY OŠETŘENÍ:
Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, k redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.
Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.
 
FREKVENCE A POČET OŠETŘENÍ:
Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 3-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 7-14 dnů.
 
KONTRAINDIKACE:
těhotenství a kojení
horečnaté stavy
vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor
rakovina či jiná nádorová onemocnění
oslabený imunitní systém
onemocnění jater a ledvin
dermální výplně obsahující matakrylát
poruchy integrity kůže ošetřované v ošetřované oblasti
nemoci pojivové tkáně
 
Tuto metodu lze kombinovat s kavitací či kryolipolýzou pro zvýšení efektů všech metod.
 
Naše studio disponuje nejmodernějším certifikovaným přístrojem, oproti většině konkurenčních přístrojů je vybaven různými typy hlavic a řadou přednastavených programů, vysoce účinných pro odstraňování vrásek, ochablé pokožky, strií či např. lokálně nahromaděného tuku v oblasti brady.