Péče o pleť v karanténě

29.03.2020 10:13

Milé zákaznice,

přestože byla karanténa prodloužena jen do 1. dubna, není s ohledem na množící se případy nakažení nemocí COVID-19 jasné, kdy bude opravdu ukončena. I proto vám zatím nemohu nabídnout termíny na osobní setkání spojené s kosmetickým ošetřením – tedy hýčkáním vaší pleti a relaxací, jak jste zvyklé. Vaše pleť by ale neměla zůstat bez péče.

O svou pleť můžete prozatím pečovat i samy doma a se stále stejnými kosmetickými přípravky, které si užíváte se mnou.

Obzvláště pak nosíte-li po většinu dne roušku. To je pro pleť nezvyklé a nepřirozené. Nejen materiál, ze kterého je rouška vyrobená, ale i teplo a vlhko z vašeho dechu má na pleť vliv. Stejně jako vaše ruce po sundání rukavic, tak i vaše pleť na obličeji po sundání roušky potřebuje v první řadě opláchnout a omýt. Nezapomínejte ani na čistící sérum a ošetřující a pečující krém.

Chvílemi s pleťovou maskou dopřejte vaší pleti příjemné uvolnění a úlevu po namáhavém dni.

I přes malé zásoby mých dodavatelů se mi podařilo pro vás na domácí péči objednat několik sad přípravků a jsem připravena vám s domácí péčí nejen poradit, ale i nabídnout přípravky, které užívám pro péči o vaši pleť v mém salónu. 

Přeji vám všem pevné zdraví, dostatek psychické pohody, a protože mi opravdu chybí chvíle trávené s vámi, těším se, až se zase budeme moci bez obav setkávat.

Vaše Lenka.