Podzim přichází

13.09.2017 01:06

 

Podzim je také krásné období plné krásných přírodních barev. Se žloutnoucím listím na stromech ale zároveň ubývá slunečního svitu, obloha se na nás více a častěji mračí a my si podzim spojujeme hlavně s chladnými až mrazivými rány, často nepřestávajícím deštěm a plýskanicemi. Pouze v začátku podzimu, když se poštěstí, se těšíme z několika málo dní s ještě krásným počasím babího léta. To už se ale pomalu krátí dny a teplotní rozdíly mezi ranní a odpolední teplotou mohou dosáhnout až ke 20 stupňům.

Krátící se dny a změny počasí se odráží na naší psychice. Krásné a veselé letní dny jsou tytam a do našich duší se vkrádá pochmurná nálada deštivého podzimu. Pokožka tento duševní stav často plně reflektuje a zároveň po létě, kdy byla sluněním a opalováním vysušovaná reaguje díky této dehydrataci na změny teplot často začervenáním, podrážděním až odlupováním poškozené svrchní vrstvy. Chybí jí optimální hydratace a ochrana před sychravým počasím. To je pro ni extrémní zátěž.

Je dobré myslet na naši pokožku a se začátkem podzimu jí dodat vitamíny, minerály a okysličit ji. Cenným zdrojem vitamínů, minerálů a okysličujících látek získaných z rostlin, drahokamů a květin je luxusní kosmetika Bioline Naturalbalance 24.7. Vrací pleti žen ale i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. Neobsahuje parabeny, umělé látky a barviva.

Vliv této luxusní kosmetiky si můžete vychutnávat ve chvílích klidu v mém salónu, kdy o Vaši pleť budu pečovat. Udělejte si čas sama pro sebe, nechte se hýčkat a přijďte si zpříjemnit alespoň chvilku v tom dennodenním shonu. Ráda se o Vás postarám a pomohu Vaší pleti – Vám obnovit Vaši přirozenou krásu. Domluvme se ještě dnes, kdy se setkáme, abyste mohla zapomenout na starosti všedního dne a odcházela z mého salónu nabita energií a dobrou náladou.