Hydrodermabraze

Hydrodermabraze je kosmetické ošetření pleti, které pokožku vyčistí a barevně sjednotí. Pomáhá omlazení pleti, přičemž je nebolestivé. Můžete tedy směle zapomenout na jakékoli štípání při vymačkávání pórů. Kromě odstranění zrohovatělé kůže je odstraněna i veškerá nečistota, například zbytky make-upu. Po tomto základním čištění jsou aplikovány hydratační a další ošetřující látky, aby byla pokožka i náležitě vyživena.

Hydrodermabraze pomáhá řešit problémy související s poškozením slunečním zářením a hyperpigmentaci. Kromě toho vyhlazuje jemné vrásky, i u mastné pleti výrazně redukuje množství kožního mazu a zužuje rozšířené póry. Díky komplexnímu působení pokožku také hydratuje.

Pokud tuto kúru podstupujete pravidelně, bude vaše pleť vyhlížet mladistvě a zdravě. V případě, že máte v obličeji drobné jizvy, je možné použít i diamantovou dermabrazi, což je odstraňování odumřelých kožních buněk a dalších nečistot pomocí speciální diamantové brusky. Ani v tomto případě není zákrok vůbec bolestivý. Vaše pleť bude vypjatá, čistá a mladistvá.