Primaluce

 - tzn. chemický peeling = jasnější pleť bez skvrn
Je to profesionální exfoliační a zesvětlující program pro jasnější pleť bez poskvrny. Je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pro matnou a předčasně stárnoucí pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Výborně se hodí také pro nečistou pleť a nezanícené akné.
Primaluce je sekvenční ošetření, které využívá vzájemného a doplňkového účinku a odlišného času působení kyselin PHA a AHA a vytváří z nich efektivní prosvětlující komplex.
Sekvenční obnova pleti
Celý proces se spustí působením kyselin AHA a dokončují ho kyseliny PHA. Díky velmi malé molekulární struktuře pronikají molekuly AHA do pleti rychleji a plní svou základní exfoliační funkci. Větší molekuly PHA jsou pomalejší, ale účinnější a zintenzivní a dokončí činnost kyselin AHA. Výsledkem je kompletní, hloubkové a dlouhotrvající kosmetické ošetření: hladká a zářivá pleť jemná jako hedvábí a čistá bez poskvrny. 
Výsledek ošetření
- jemná a čistá pleť bez poskvrny
- hladká a zářivá pleť
- omlazení
Aktivní látky pro zářivou pleť bez skvrn

AHA (alfahydroxylové kyseliny): glykolová kyselina a kyselina mléčná. AHA se získávají z ovoce a jsou jedinečné pro obnovu pokožky.

PHA (polyhydroxylové kyseliny). Molekuly PHA pronikají do pleti pomaleji než AHA a dobře vážou vodu, proto přinášejí výraznou hydrataci a snižují podráždění pleti. Mezi nejdůležitější PHA patří GLUKONOLAKTON a LAKTOBIONICKÁ KYSELINA.

Bělící komplex

Prosvětlující složka, která pleť zanechává více jasnou, hladkou a zářivou a bez pigmentových skvrn. Obsahuje PHA, AHA a dvě vysoce účinné látky: Lumiskin™ získávaný z rostlin a Melfade®-J obsahující deriváty medvědice léčivé

a vitaminu C.

Proč se na pleti objevují skvrny?

Výskyt hnědých pigmentových skvrn se zvyšuje s věkem. Jsou výsledkem fyziologického procesu nazývaného MELANOGENEZE (tvorba melaninu), který z různých důvodů (věk, přílišné slunění, orální antikoncepce, těhotenství apod.) může způsobit nerovnoměrnou distribuci a akumulaci melaninu na nechráněné pokožce (obličej, krk a ruce).

Prohlédněte si prezentaci.