ღ O mně

O mně

Jmenuji se Lenka.

Dlouho jsem hledala činnost, která pro mě bude potěšením a motivací, bude mít pro mne smysl a budu ji dělat srdcem. To vše jsem našla v kosmetice. Miluji kosmetiku a všechny ty krásné změny na pleti během ošetření i to, jak se dokáže pleť pod rukama proměnit, rozjasnit a zjemnit.

Posláním kosmetické péče je pěstění pokožky. Svěřte tuhle práci do mých rukou, zatímco Vy budete odpočívat. Společně se pobavíme o Vaší pleti a o tom, jaké její nedostatky Vás trápí, zkrátka s čím jste a nejste spokojená. Vybereme pro Vás nejvhodnější způsob ošetření s ohledem na typ a stav Vaší pleti, věk, zdravotní stav, životní styl atd. Správně zvoleným způsobem kosmetického ošetření, pravidelnou a cílenou péči se může každá pleť stát krásnou. Proto Vám poradím, jak se o svou pleť máte starat doma, a pomohu Vám vybrat produkty pro domácí péči.

Pracuji s kvalitní profesionální španělskou kosmetikou Bruno Vassari a britskou Lily Lolo.

Odložte i Vy starosti a všednost a v příjemném prostředí útulného kosmetického salonu se nechte unášet tóny relaxační hudby, jemnými vůněmi, a hlavně úžasně uvolňující kosmetickou masáží. Odměnou bude Vaše krásná, pěstěná, mladistvá, vypnutá pleť a nepochybně dobrý pocit z toho, že jste udělala něco pro sebe, našla si čas na příjemný relax a načerpala novou energii. Možná ode mne odejdete jako znovuzrozená.

Těším se na Vaši návštěvu.