Hydrodermabraze

Hydrodermabraze je kosmetické ošetření pleti, které pokožku vyčistí a barevně sjednotí. Pomáhá omlazení pleti, přičemž je nebolestivé. Můžete tedy směle zapomenout na jakékoli štípání při vymačkávání pórů. Kromě odstranění zrohovatělé kůže je odstraněna i veškerá nečistota, například zbytky make-upu. Po tomto základním čištění jsou aplikovány hydratační a další ošetřující látky, aby byla pokožka i náležitě vyživena. Pomáhá řešit problémy související s poškozením slunečním zářením a hyperpigmentaci. Kromě toho vyhlazuje jemné vrásky, i u mastné pleti výrazně redukuje množství kožního mazu a zužuje rozšířené póry. Díky komplexnímu působení pokožku také hydratuje.

Pokud tuto kúru podstupujete pravidelně, bude vaše pleť vyhlížet mladistvě a zdravě. V případě, že máte v obličeji drobné jizvy, je možné použít i diamantovou dermabrazi, což je odstraňování odumřelých kožních buněk a dalších nečistot pomocí speciální diamantové brusky. Ani v tomto případě není zákrok vůbec bolestivý. Vaše pleť bude vypjatá, čistá a mladistvá.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Ultrazvuková mezoterapie

Funguje na principu hloubkového vpravování účinných látek. Ošetření aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému.

Kyslíková mezoterapie

Kyslík má protizánětlivé a hojivé desinfekční účinky. Spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně zmizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí – to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

Studené kladívko

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zjemňuje žilky. Vhodné pro citlivou plet'.

Bipolární radiofrekvence

Omlazuje a vypínání kůži. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevu ochablé pleti, celkovému zeštíhlení obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence prohřívá pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Daří se to proto, že radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, takže se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.