Liftingové intenzivní sérum

24/06/2023

Remodelační a zpevňující sérum na pleť na bázi extraktu z bílé lupiny, rostlinných růstových faktorů z Centella asiatica a DMAE.

Bojuje proti známkám stárnutí na obličeji a krku, ke zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky a ke zpevnění kontur pleti. Pomáhá působit proti ztrátě a zhoršování kožního kolagenu, zlepšuje trojrozměrnou strukturu a dokáže zvrátit stárnutí buněk.

Toto sérum obsahuje 3 hlavní účinné látky:

  • Collageneer®: je remodelační a zpevňující aktivní složka extrahovaná ze semene lupiny bílé udržitelným procesem, která stimuluje syntézu kolagenu typu I, vysoce kvalitního kolagenu, jehož konečným výsledkem je zlepšení pevnosti a elasticity dlouhodobá pleť a snížení ochabování kontur obličeje.
  • Centella ReversaPPF: je aktivní složka, která pochází z kultur kmenových buněk Centella Asiatica. Jedná se o aktivní složku na bázi přírodních peptidů, která poskytuje celkové zlepšení pokožky. Jeho regenerační vlastnosti jsou založeny na rostlinných růstových faktorech, které zlepšují vrásky a drsnou pokožku a redukují červené skvrny a póry.
  • DMAE: představuje důležitý krok v kosmetice, protože vytváří viditelný liftingový efekt, rychle a bez nutnosti chirurgických zákroků. Je také silným kumulativním zpevňovačem v průběhu času, to znamená, že si zachovává svou pevnost, i když jej přestanete používat: je to, jako by převychovával obličejové tkáně a svaly. DMAE je navíc antioxidant, který stabilizuje buněčnou membránu a chrání ji před poškozením způsobeným volnými radikály a díky vytvoření ochranného obalu kolem ní, který působí na jeden z faktorů podílejících se na stárnutí kůže: ochablost.