Prodej

je nové revoluční pleťové sérum, které hydratuje rozjasňuje a revitalizuje pleť. Má unikátní složení s peptidy, které zpevňují elastinová a kolagenová vlákna a tím podporují přirozený a zdravý vzhled pleti. Pleť je jasnější, zářivější zpevněná a viditelně omlazená.

Extra bohatá čistící pěna šetrně odstraňující make-up a nečistoty, chrání a posiluje vlastní microbiom a poskytuje pleti maximální komfort při odlíčení a čištění pleti.

Vypínací a zpevňující krém, jehož účinné látky zlepšují dermo-epidermální struktury pleti, obnovují hydrataci, pružnost a pevnost pleti, tedy zpevňuje a vypíná kontury pleti.

Denní rozjasňující a omlazující elixír, který díky působení moderních účinných látek jako je Pro-Radiance Active, extrakt Camu-Camu a světlo odrážející pigmenty, odstraňuje známky únavy, rozjasňuje a sjednocuje tón pleti. Pleť vypadá svěží, mladistvá a rozzářená.

Remodelační a zpevňující sérum na pleť na bázi extraktu z bílé lupiny, rostlinných růstových faktorů z Centella asiatica a DMAE.

Krém pro každodenní použití do města anebo na pláž. Zvláčňuje a hydratuje obsahuje UVA a UVB filtry, které zabraňují působení škodlivých účinků slunce. Barevný odstín.

BB krém č. 1

24/06/2023

Barevný beauty balm krém s hydratačním účinkem, sjednocuje a dodává jas a chrání před UV zářením.